НАВЧАЛЬНО –ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №2
м. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 
ОГОЛОШУЄ

ПРИЙОМ УЧНІВ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

на 2018 – 2019 навчальний рік

Особливості навчання:

З першого класу: вивчення англійської мови.

З другого класу: вивчення  інформатики, зарубіжної літератури.

Спортивні гуртки: баскетбол, шахи, футбол, вокальний. Працює хореографічна студія та секція карате на госпрозрахунковій основі.

Працює 2 бюджетні групи продовженого дня до 18-00

В школі працюють логопед та практичний психолог.

ДЛЯ ВСТУПУ ПОДАЮТЬСЯ:

  1. ЗАЯВА ВІД БАТЬКІВ
  2. МЕДИЧНА КАРТКА
  3. КОПІЯ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ

ДОКУМЕНТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ:

З 31 ЖОВТНЯ  2017 РОКУ

ДНІ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ:

ВІВТОРОК З 17.00 ДО 18.00

Батькам мати при собі паспорт та свідоцтво про народження дитини.

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:  65-52-55, 79-46-71

АДМІНІСТРАЦІЯ ШКОЛИ

Вчителі які будуть працювати з першими класами.

Бондар-10БОНДАР ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Народилася 7 серпня 1971 року в смт Лозове Деражнянського району Хмельницької області.

З 1986 року по 1990 рік навчалася в Хмельницькому педагогічному училищі.

Трудовий шлях розпочала у 1990 році на посаді вихователя групи продовженого дня в Деражнянській загальноосвітній школі №2. З 1992 році працювала вчителем початкових класів . У 1992 році вступила на навчання до Кам’янець – Подільського педагогічного інституту. У 1996 році закінчила навчальний заклад. Протягом 2002-2003 навчального року працювала на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи початкових класів загальноосвітньої школи №2 міста Деражні. У 2003 році переїхала до міста Хмельницького. Вчитель початкових класів НВК №2 .

Високий професіоналізм та організаторські здібності дали можливість О.О.Бондар ефективно керувати методичним об’єднанням вчителів початкових класів, з 2008 року – завідувач кабінетом початкових класів НВК №2. Кабінет обладнаний комп’ютерною та мультимедійною технікою, яка постійно використовується для підвищення якості та ефективності проведення уроків та виховних заходів в початковій школі. З 2012 року – керівник творчої групи «Обдарована дитина в початковій школі». Учні початкової школи вперше спробували свої сили в написанні та захисті наукових робіт.

О.О.Бондар – постійний учасник ярмарку педідей . Методичний посібник «Диференціація навчання на уроках з використанням ІКТ» у 2012-2013 навчальному році отримав 2 місце на міській ярмарці педідей. Проводила уроки, виступала з доповідями на міських семінарах , Всеукраїнській конференції.

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії (2003), вчитель – методист(2013). Нагороджена Грамотами міського відділу освіти та Академії педнаук України (2008).

Автор та упорядник методичних посібників:

  1. «Використання ІКТ на уроках з предмету «Основи здоров’я»»
  2. «Використання ІКТ на уроках з предмету «Я і Україна»»
  3. «Диференціація завдань на уроках з використанням ІКТ в початковій школі»

Активно розповсюджує свій досвід, друкуючи матеріали в педагогічних журналах та газетах. За розміщення уроків в журналі «Вчитель вчителю, батькам та учням» нагороджена дипломом.

Крижановська Людмила Іванівна працює в  НВК№2 11 років. Учитель має належну фахову освіту, кваліфікаційна категорія – спеціаліст ІІ категорії.

Людмила Іванівна на відповідному рівні володіє методикою викладання в початкових класах. Її  уроки   відповідають високому  методичному рівню. Вона розробляє і активно впроваджує у навчальну діяльність інтерактивні та нетрадиційні форми і методи  роботи, враховуючи вікові та індивідуальні особливості дітей. Значну роботу проводить по розвитку пізнавальної активності дітей.  Для цього систематично застосовує розвивальні вправи, дидактичні  та рольові  ігри, уроки- подорожі, уроки-казки. ЇЇ вихованці – показник організованості й належної поведінки.

Для Людмили Іванівни  її професія – це можливість самореалізації, джерело задоволення і визнання. Вона – людина, здатна посміхатися і цікавитися всім тим, що її оточує, поєднує в собі любов до справи і до учнів, вміє не тільки вчити дітей, але і сама здатна вчитися. Як вчитель вона  ніколи не зупиняється  на досягнутому, а обов’язково йде вперед, адже, її праця  – це прекрасне джерело для безмежної творчості.

Вчитель працює над проблемою  розвиток творчого мислення в учнів початкових класів. Завдяки цій клопіткій справі учні почуваються спокійно й затишно, а батьки  самотужки вміють вирішувати не тільки  власні питання , а й всього класу.

          Людмила Іванівна володіє педагогічним оптимізмом, відвагою в педагогічній справі, мудрою владою над вихованцями. Вміє вчасно похвалити  та заохотити  учнів. Все це сприяє зростанню професіоналізму вчителя й росту її педагогічної майстерності.

Вчитель має високий рівень загальної культури. Ій притаманні такі риси характеру: чуйність,  чесність,  вимогливість до себе та інших, наполегливість  та зібраність  у справах, самокритичність, вміння виправляти власні помилки. За це користується повагою учнів та колег. Завжди бере участь у громадських справах.

Тарашевська Алла Петрівна

Народилася 3 грудня 1969 року у м. Хмельницькому.

З 1987 по 1989 роки навчалася в Хмельницькому педагогічному училищі.

Трудовий шлях розпочала в рідній ЗОШ № 6 м. Хмельницького на посаді вчителя початкових класів.

З 1993 року продовжує педагогічну діяльність в навчально-виховному комплексі № 2 м. Хмельницького.

З 1997 – 2001 роки була керівником методичного об’єднання вчителів початкових класів школи.

Вчитель має належну фахову освіту (в 2003 році закінчила Хмельницький гуманітарно – педагогічний інститут), кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії, звання «старший учитель».

На відповідному рівні володіє методикою викладання в початкових класах, уроки проводить на належному методичному рівні.

Активно впроваджує інтерактивні форми і методи навчання, на уроках створює ігрову атмосферу, що   розвиває пізнавальний інтерес і активність учнів, знімає втому, дозволяє утримати увагу. Використовує в своїй роботі ІКТ та нестандартні уроки.

Вміло поєднує навчання і виховання. Вона любить  дітей, знає їх    психологію та вікові особливості. Виховує в учнів повагу до батьків, вчителів, старших людей, шанобливе ставлення до звичаїв свого народу.

Бере активну участь у шкільному методичному об’єднанні вчителів початкових класів. До цієї роботи ставиться творчо. Ділиться досвідом своєї роботи, друкуючи матеріали в педагогічних журналах, газетах та сайтах Інтернету. Займається самоосвітою, підвищує свій фаховий та професійний рівень. Нагороджена Грамотами міського, обласного управлінь відділу освіти та Академії педнаук України (2008)

Вчитель має високий рівень загальної культури, користується повагою колег, учнів, батьків.