Тиждень науки

У НВК №2 розпочався Тиждень науки. Першими презентували свою роботу вчителі української мови та літератури. Учні закладу брали участь у різноманітних заходах: конкурсах малюнків, кросвордів, ребусів до 205- річниці з дня народження Т.Г.Шевченка, декламуванні віршів Великого Кобзаря, літературних вікторинах, квестах. А найвеселіше пройшов конкурс караоке, під час якого учні та вчителі співали українські пісні.
Члени гуртка юних журналістів Васількова Н., Волянська Л., Буккіна О., Буккіна К., Ігнат В.

День вальсу 2019

Вічно юний танець- вальс! Щось є в цьому танці таке незвичне, захоплююче, що підкоряє людей різних епох та національностей. Вже стало традицією в НВК №2 відзначати День вальсу 1 березня .
З цієї нагоди було проведено відкритий виховний захід в 5- Б класі, учні школи під час перерв танцювали вальс під ніжну та чарівну музику.

Члени гуртка юних журналістів Васількова Н., Волянська Л., Буккіна О., Буккіна К., Ігнат В.

Міжнародний день рідної мови

21-го лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу. Ми народилися і живемо на цій мольовничій і чудовій землі – Україні. Тут жили наші діди, живуть наші батьки, живемо і ми. Тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. Тому, де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі. Цікаві зустрічі, літературні конкурси, виставка літератури, тематичні уроки, написання диктантів, декламування віршів, складання казок, презентації сучасних українських дитячих книг, співи та пісні. Так цікаво та креативно відбулися заходи в НВК №2 під керівництвом вчителів української мови та літератури.

Члени гуртка юних журналістів Васількова Н., Волянська Л., Буккіна О., Буккіна К., Ігнат В.

30-ти річчя Афганістану

15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 30-ти річчя виведення військ з Афганістану в НВК№2 проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів.

 

Тиждень психології: День добрих думок

Тиждень психології: день добрих думок. “Вчительська кав’ярня” тепле, позитивне спілкування, саморозвиток за чашечкою ароматного чаю чи кави.

Нealthy-schools

Продовжуємо участь в проекті Нealthy-schools для здорових і радісних школярів. Учні 7-9 класів стали учасниками флеш-мобу “Страва, яка приносить користь”. Де навчилися обирати правильну страву, складали власну книгу рецептів корисних страв. За результатами роботи учнів ми сформували книгу корисних страв. Учні 5-6 класів працювали над проектом “Ми те що ми їмо” Результатами роботи стали стінівки, біля кожного класу. А ще ми дбали про психологічне здоров’я. У нас в школі проходив тиждень психології. Кожен день був наповнений фарбами гармонії, радості, розуміння, підтримки та позитивних емоцій. Не забуваємо і про спорт. Прогулянки, рухливі перерви, змагання та уроки фізкультури.

 

Ангели пам’яті

Учні НВК №2 готуються до щорічної тихої акції “Ангели пам’яті”. З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Молодь за краще майбутнє

7 лютого учні НВК№2 мали унікальну можливість познайомитись з роботою ГО «Молодь за краще майбутнє».  Під час зустрічі було презентовано створення міського «Молодіжного центру», ознайомлено з принципами його роботи, основними завданнями та проектами. Дякуємо Владиславу Гребенюку за цікаву та креативну зустріч.

Українська академія лідерства

Українська академія лідерства – це освітня програма розвитку для випускників шкіл.  Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. Учні 11-х класів НВК№2 мали нагоду поспілкуватися зі студентами Української академії лідерства. Дякуємо студентам за цікаву, креативну та змістовну зустріч.

Брейн-ринг

Учні НВК №2 грають в інтелектуальні ігри ” Брейн- ринг”. Переможці учні 6- Б класу. Вітаємо!!! Дякуємо учням 6-А, 6-В, 6-Г класів за уміння вільно спілкуватися, вести дискусію та відстоювати свою думку. Молодці, так тримати!

 

Бібліотека НВК №2
Випадкове фото
0-02-08-6fd6aa5e0d332b85dc71e678b338da32a807e6699c4d79284f9333f4143495a8_cf60954f
Корисні посилання
МОН України

МОН України

Педагогічна преса

Педагогічна преса

ХНУ

Блог вчителя Рудь Наталія Федорівна