Міжнародний день толерантності в НВК №2

“Толерантність- це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями”.
 
Передусім толерантність означає доброзичливе та терпиме ставлення до чогось. Основою толерантності є відкритість думки та спілкування, особиста свобода та поцінування прав та свобод людини.
 
Метою Дня толерантності в НВК №2 було познайомити учнів з основними рисами толерантності, розвинути здібності адекватно пізнавати себе та інших людей, а також дати можливість оцінити ступінь своєї толерантності. Проведені заходи сприяли згуртованості, розвитку шанобливого ставлення один до одного.

Тижня безпеки життєдіяльності в НВК №2

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна. Про те, як зберегти своє життя і здоров‘я, не нашкодити іншим- про це та інше йшлося протягом Тижня безпеки життєдіяльності в НВК №2. До школярів було запрошено працівників служби ДСНС і проведено безліч виховних заходів, практичних занять з безпеки життєдіяльності школярів.

 

Картини з піску

Сучасний світ – це світ творчих особистостей, адже вершин у ньому досягають лише ті, хто мислить неординарно, креативно, нестандартно.

Саме тому 12 листопада в НВК №2 відбувся мистецький день. Учні 1- 4 класів взяли участь у майстер-класі «Картини з піску» .Педагог-організатор Анна Павлівна продемонструвала технологію створення картин.

Впровадження техніки піскової анімації в поєднанні з казкотерапією сприяє розвитку у дітей швидкості думки, її гнучкість, оригінальність; розвиває тактильно-кінестетичну чутливість – основу розвитку «ручного інтелекту».

Учням було цікаво та весело! В школі панував дух творчості і радості! Класи прикрасили роботи учнів! Можливо хтось із дітей знайшов собі нове захоплення.

День обіймів

В НВК №2 тиждень завершується теплими обіймами, які дарували вчителі і учні один одному. Вчені довели, що регулярні обійми є запорукою довгого і щасливого життя! Справжніх обіймів всім!!!

День компліментів

Компліменти- простий, але дуже потужний засіб, що допомагає встановлювати добрі стосунки з іншими людьми. Тому в НВК №2 7 листопада відбувся День компліментів. Комплімент – простий, але дуже потужний засіб, що допомагає встановлювати добрі стосунки з іншими людьми. Ми підтримуємо у школі емоційно- позитивну атмосферу та підкреслюємо кращі якості один одного.

Святкова виховна година до Дня писемності та мови у 3-Б класі

Сьогодні у 3-Б класі проведена святкова виховна година до Дня писемності та мови. Метою щорічних святкувань вчитель ставить показ багатства та різнобарвності рідної мови.

День добрих побажань

В середньому за добу в нашій голові з’являється до 60 тис. думок. Це приблизно 1 думка на секунду. Один з важливих інструментів розвитку і успіху людини – позитивне мислення. Варто відганяйте небажані думки, які заважають радіти життю. Саме тому у НВК №2 пройшов  День добрих побажань!

“Ми те, про що ми думаємо!”

В НВК№2 відбувся психолого-педагогічний консиліум «Сходинками співробітництва до успішної адаптації п’ятикласників».

31.10.2018р. в НВК№2 відбувся психолого-педагогічний консиліум «Сходинками співробітництва до успішної адаптації п’ятикласників». Метою заходу було вивчити та проаналізувати процес адаптації учнів, розробити рекомендації для роботи в цих класах.

Класні керівники ознайомили присутніх із психолого-педагогічною характеристикою класів, заступники директора Шеремета Т.А., Васількова Л.М. провели аналіз навчальних досягнень учнів за 2 місяці та стан виховної роботи. Учителі-предметники поділилися враженнями про клас в цілому, ставлення до навчання, основними труднощами в роботі. Психолог Лисик А.Ю та соціальний педагог Карпенко І.М. надали рекомендації щодо особливостей роботи в 5 класах.

Ювілей НВК №2 30-річчя

Шкільні роки- це завжди яскраві події в житті кожної людини. Однією з таких подій стало святкування  30-річчя НВК №2. Давайте разом поринемо в атмосферу свята…

МАЙDАН’S 2018

Вже стало традицією вітати рідну школу НВК №2 з Днем народження танцювальним конкурсом “МАЙDАН’S”. Феєричні виступи команд високо оцінили журі та глядачі.

Бібліотека НВК №2
Випадкове фото
IMG_20181113_093827
Корисні посилання
МОН України

МОН України

Педагогічна преса

Педагогічна преса

ХНУ

Блог вчителя Рудь Наталія Федорівна