ІНФОРМАЦІЯ 

для батьків та учнів

 У нашій школі впроваджується проект «Автоматизованої системи обліку у їдальнях навчальних закладів для різних категорій учнів», за допомогою якого відбуватиметься інформування батьків про те, які страви їла ваша дитина.

Персональна іменна картка учня є ідентифікатором учня у програмному комплексі. Учень при замовленні страв в їдальні школи надає свою персональну картку, його ідентифікують в системі і автоматично відправляється електронний лист на e-mail батьків, в якому міститься інформація про ті страви, які замовила ваша дитина.

Для того, щоб учень міг прохарчуватись у шкільній їдальні, Вам потрібно перерахувати на особистий шкільний рахунок грошові кошти. Це ви можете зробити по інструкції (Написати інформацію про рахунок в банку, на який платити гроші).

Особисті картки учням видаються БЕЗКОШТОВНО. Якщо Ви не бажаєте користуватись послугами шкільної їдальні, в такому випадку немає необхідності поповнювати рахунок учня.

З 1 квітня 2017 року учень НЕ ЗМОЖЕ прохарчуватись в їдальні школи без картки.

Для того, щоб Ви отримували оперативно інформацію про ті страви, на які ваша дитина витрачає гроші у шкільній їдальні, потрібно надати класному керівнику електронну адресу пошти (E-MAIL). Саме на неї і буде приходити рахунок учня з інформацією про страви.

Списання коштів з картки учня відбувається при замовленні страв в їдальні.

Які вигоди отримують батьки при використанні даної системи?

1- Батьки володіють інформацією, коли і що саме їла їхня дитина, таким чином забезпечується зворотній звязок школи і батьків.

2- З рахунку учня списується лише та сума, яка рівна вартості замовлених страв.

3- Так як немає необхідності брати готівку і рахувати решту, то черги в їдальні зменшуються.

4- Так як діти не контактують з готівкою, то після того, як вони помили руки перед походом в їдальню, їжу беруть чистими руками.

__________________________________________

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Працівник кримінальної міліції у справах дітей

Старший опер уповноважений  Південно – Західного ВМ Хмельницького МВ УМВС капітан міліції

Величко Дмитро Володимирович

Робочий телефон 4-90-46. 

Чергова частина Південно-Західного ВМ ХМВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово за адресою: м. Хмельницький, вулиця Інститутська, 12/1

 Територію мікрорайон Дубово обслуговує старший дільничний інспектор міліції Південно -Західного ВМ Хмельницького MB УМВС старший лейтенант міліції МОРОЗОВ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Він здійснює прийом громадян в службовому приміщенні дільничного пункту, за адресою:

м. Хмельницький, вул. Гастелло, 10/3 робочий телефон: 64-00-20

Дні та години прийому громадян:

вівторок                                             – з 9:00 до 11:00

четвер                                              – з 18:00 до 21:00

субота                                              – з 10:00 до 13:00

Чергова частина Південно-Західного ВМ ХМВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово за адресою: м. Хмельницький, вулиця Інститутська, 12/1

Телефони: 72-83-67,692684

______________________________________________________________________________________

Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перебування дитини у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час”

  Зокрема, Кодекс України про адміністративні правопорушення доповнено статтею 1801 такого змісту:

“Стаття 1801. Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування

Порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування –

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від двадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, –

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”;

Також Закон “Про охорону дитинства” доповнено статтею 201 такого змісту:

“Стаття 201. Особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування

Діти віком до 16 років з двадцять другої до шостої години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів до недопущення у такі заклади з двадцять другої до шостої години дітей до 16 років без супроводження осіб, зазначених у частині першій цієї статті.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи мають право у період з двадцять другої до шостої години вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку”.

Відповідний законопроект, з урахуванням висловлених пропозицій, зареєстровано за №0952.

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ

МІНІСТЕРСТВ ДО БАТЬКІВ

 Міністерство надзвичайних ситуацій, Державна інспекція техногенної безпеки та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

За 9 місяців 2012 року в Україні виникло більше  56 тисяч пожеж, під час яких загинуло 68 дітей, 109 отримали травми та опіки.

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина , особливо до батьків.

 Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!