Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів 2019 – 2020 н.р

Керуючись Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про місцеве самоврядування»,  Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом  Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367  (надалі Порядок, постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», Положенням про Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, з метою забезпечення права та територіальної доступності для здобуття початкової та базової загальної середньої освіти в закладах освіти  м. Хмельницького

 

  1. Закріпити територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти комунальної форми власності Хмельницької міської ради згідно з додатком. (додається).

 

Назва закладу загальної середньої освіти  

        

Ступінь надання

освіти  

Повна назва вулиці Опис розташування Номери будинків
 

НВК № 2

Початкова,

базова

вул. Аеродромна Дубове (від вул. Купріна до берегів Дубівського ставу, забудована приватними будинками) Всі будинки

 

  1. Визначити дату початку приймання заяв про зарахування дітей до першого та п’ятого  класів закладів загальної середньої освіти міста  01 лютого 2019 року.
  2. Здійснити прийом заяв про зарахування дітей до першого та п’ятого класів закладів загальної середньої освіти міста до 31 травня 2019 року, про зарахування  до 10 класу- до 15 червня 2019 року.
  3. Зарахувати до першого та п’ятого класів (у тому числі шляхом переведення до нього учнів 4 класу) всіх дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також дітей, які є рідними (усиновленими) братами та /або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників закладу освіти, чи випускниками дошкільного та початкового підрозділу закладу освіти (у разі їх наявності) до 01 червня 2019 року(включно).
  4. Зарахувати шляхом переведення до 10 класу випускників 9  класу закладу освіти до 15 червня 2019 року (включно).
  5. У разі наявності вільних місць, до 15 червня 2019 року зарахувати до першого та п’ятого  класів, після 15 червня 2019 року до 10 класу дітей, які не проживають на території обслуговування та не є випускниками структурних підрозділів   закладу, з дотриманням вимог Порядку.