ІНФОРМАЦІЯ

для батьків та учнів

 У нашій школі впроваджується проект «Автоматизованої системи обліку у їдальнях навчальних закладів для різних категорій учнів», за допомогою якого відбуватиметься інформування батьків про те, які страви їла ваша дитина.

Персональна іменна картка учня є ідентифікатором учня у програмному комплексі. Учень при замовленні страв в їдальні школи надає свою персональну картку, його ідентифікують в системі і автоматично відправляється електронний лист на e-mail батьків, в якому міститься інформація про ті страви, які замовила ваша дитина.

Для того, щоб учень міг прохарчуватись у шкільній їдальні, Вам потрібно перерахувати на особистий шкільний рахунок грошові кошти. Це ви можете зробити по інструкції.

Реквізити: НВК №2   р/р 31550201150837   в ГУДКСУ у Хмельницькій обл.    МФО  815013    Код  21313855

Призначення платежу – Номер картки, Прізвище ім’я по-батькові дитини, клас.

Приклад:

sa111

 

 

Особисті картки учням видаються БЕЗКОШТОВНО. Якщо Ви не бажаєте користуватись послугами шкільної їдальні, в такому випадку немає необхідності поповнювати рахунок учня.

З 1 квітня 2017 року учень НЕ ЗМОЖЕ прохарчуватись в їдальні школи без картки.

Для того, щоб Ви отримували оперативно інформацію про ті страви, на які ваша дитина витрачає гроші у шкільній їдальні, потрібно надати класному керівнику електронну адресу пошти (E-MAIL). Саме на неї і буде приходити рахунок учня з інформацією про страви.


Списання коштів з картки учня відбувається при замовленні страв в їдальні.

Які вигоди отримують батьки при використанні даної системи?

1- Батьки володіють інформацією, коли і що саме їла їхня дитина, таким чином забезпечується зворотній звязок школи і батьків.

2- З рахунку учня списується лише та сума, яка рівна вартості замовлених страв.

3- Так як немає необхідності брати готівку і рахувати решту, то черги в їдальні зменшуються.

4- Так як діти не контактують з готівкою, то після того, як вони помили руки перед походом в їдальню, їжу беруть чистими руками.