Хмельницький рибоохоронний патруль провів бесіду з учнями у рамках Всеукраїнського тижня права

11 грудня у рамках Всеукраїнського тижня права представники Хмельницького рибоохоронного патруля відвідали навчально-виховний комплекс №2. Вони зустрілись із учнями 10-Б класу, де провели бесіду на тему: «Права та обов’язки неповнолітніх під час здійснення риболовлі на водоймах області. Браконьєрство та відповідальність за порушення природоохоронного законодавства».

Начальник управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області Андрій Полудняк  розповів школярам про відповідальність за порушення природоохоронного законодавства. Зважаючи на погодні умови, представники Хмельницького рибоохоронного патруля нагадали також, аби учні були уважними та обережними і не виходили на кригу.

Про особливості іхтіофауни та чинні заборони на лов раків та вилов риби на зимувальних ямах розповіла учням головний іхтіолог відділу іхтіології та регулювання рибальства Галина Яцишина.

Школярі проявили досить високий рівень екологічної відповідальності.