Цікаво, яскраво та барвисто, мов кольори веселки, проходить життя у пришкільному мовному таборі «Rainbow» при НВК№2. Другий тиждень розпочався з відвідування зоокуточка, де діти мали змогу не тільки подивитись, але й погодувати тварин. Розвитку мистецьких нахилів дітей сприяв майстер-клас по виготовленню витинанок та ліпленню, який провела представниця художнього музею. Під час загальнотабірних змагань «Веселі старти», «Стежинами країни музики» та «Табірні рекорди» діти демонстрували свою спритність, уміння співпрацювати у команді і, звичайно, свої здібності. Завершився другий тиждень днем туриста, під час якого вихованці відпочивали в міському дендропарку. Живописні краєвиди, свіже повітря, спортивні ігри створили гарний настрій, як дітям, так і вихователям.