Найти

Архив за Листопад, 2018

16 днів проти насильство

З 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція ” 16 днів проти насильства”. В НВК №2 м. Хмельницького акція стартувала 26 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Завершився тиждень просвітницьким заняттям ” СНІД і небезпека”, який підготувала та провела психолог Лисик Антоніна Юріївна.

Атлетичні змагання для 1-х класів

В рамках проекту ” Healthy schools” в НВК 2 пройшли спортивні  змагання для учнів початкової школи. Учні із завзяттям змагались в естафетах , грали, бігали, стрибали. Основна мета змагань об’єднати учнів в досягненні спільної мети та  показати дітям, яку радість приносить рух. Спорт – це невід’ємна складова життя здорової людини.

Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації»

21 листопада в НВК №2 проведено змістовний цікавий семінар «Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації».

З основними доповідями виступили заступники директора з навчально-виховної роботи Аносова С.Ю. «Організація інклюзивного навчання» та Шеремета Т.А. «Забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами».

Содоповідачами виступили асистенти вчителів та вчитель – дефектолог :

• Гуцал О.О. «Складові діяльності асистента вчителя»
  • Безпалько М.М. «Співпраця вчителя та асистента вчителя»
  • Костовська В.С. «Дефектолог. Напрямки діяльності»

Цікаві інтерактивні вправи-ігри провели асистенти вчителів Марчук І.В. «Силует людини»  та Дуднік А.О. «Очікування педагога»

День гідності

Україна – це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції:Майдан 2004 року, який був святом свободи , і Революція Гідності 2013 року. Це був важкий іспит для України. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!

Саме тому 21 листопада в НВК №2 відбувся флешмоб з метою виховання патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, виховання майбутнього захисника України.

Міжнародний день толерантності в НВК №2

“Толерантність- це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями”.

Передусім толерантність означає доброзичливе та терпиме ставлення до чогось. Основою толерантності є відкритість думки та спілкування, особиста свобода та поцінування прав та свобод людини.

Метою Дня толерантності в НВК №2 було познайомити учнів з основними рисами толерантності, розвинути здібності адекватно пізнавати себе та інших людей, а також дати можливість оцінити ступінь своєї толерантності. Проведені заходи сприяли згуртованості, розвитку шанобливого ставлення один до одного.

Тижня безпеки життєдіяльності в НВК №2

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна. Про те, як зберегти своє життя і здоров‘я, не нашкодити іншим- про це та інше йшлося протягом Тижня безпеки життєдіяльності в НВК №2. До школярів було запрошено працівників служби ДСНС і проведено безліч виховних заходів, практичних занять з безпеки життєдіяльності школярів.

Картини з піску

Сучасний світ – це світ творчих особистостей, адже вершин у ньому досягають лише ті, хто мислить неординарно, креативно, нестандартно.

Саме тому 12 листопада в НВК №2 відбувся мистецький день. Учні 1- 4 класів взяли участь у майстер-класі «Картини з піску» .Педагог-організатор Анна Павлівна продемонструвала технологію створення картин.

Впровадження техніки піскової анімації в поєднанні з казкотерапією сприяє розвитку у дітей швидкості думки, її гнучкість, оригінальність; розвиває тактильно-кінестетичну чутливість – основу розвитку «ручного інтелекту».

Учням було цікаво та весело! В школі панував дух творчості і радості! Класи прикрасили роботи учнів! Можливо хтось із дітей знайшов собі нове захоплення.

День обіймів

В НВК №2 тиждень завершується теплими обіймами, які дарували вчителі і учні один одному. Вчені довели, що регулярні обійми є запорукою довгого і щасливого життя! Справжніх обіймів всім!!!

День компліментів

Компліменти- простий, але дуже потужний засіб, що допомагає встановлювати добрі стосунки з іншими людьми. Тому в НВК №2 7 листопада відбувся День компліментів. Комплімент – простий, але дуже потужний засіб, що допомагає встановлювати добрі стосунки з іншими людьми. Ми підтримуємо у школі емоційно- позитивну атмосферу та підкреслюємо кращі якості один одного.

Святкова виховна година до Дня писемності та мови у 3-Б класі

Сьогодні у 3-Б класі проведена святкова виховна година до Дня писемності та мови. Метою щорічних святкувань вчитель ставить показ багатства та різнобарвності рідної мови.

Блог вчителя Рудь Наталія Федорівна