Архив за Жовтень, 2018

В НВК№2 відбувся психолого-педагогічний консиліум «Сходинками співробітництва до успішної адаптації п’ятикласників».

31.10.2018р. в НВК№2 відбувся психолого-педагогічний консиліум «Сходинками співробітництва до успішної адаптації п’ятикласників». Метою заходу було вивчити та проаналізувати процес адаптації учнів, розробити рекомендації для роботи в цих класах.

Класні керівники ознайомили присутніх із психолого-педагогічною характеристикою класів, заступники директора Шеремета Т.А., Васількова Л.М. провели аналіз навчальних досягнень учнів за 2 місяці та стан виховної роботи. Учителі-предметники поділилися враженнями про клас в цілому, ставлення до навчання, основними труднощами в роботі. Психолог Лисик А.Ю та соціальний педагог Карпенко І.М. надали рекомендації щодо особливостей роботи в 5 класах.

Ювілей НВК №2 30-річчя

Шкільні роки- це завжди яскраві події в житті кожної людини. Однією з таких подій стало святкування  30-річчя НВК №2. Давайте разом поринемо в атмосферу свята…

МАЙDАН’S 2018

Вже стало традицією вітати рідну школу НВК №2 з Днем народження танцювальним конкурсом “МАЙDАН’S”. Феєричні виступи команд високо оцінили журі та глядачі.

В НВК №2 пройшов тиждень поінформованості про дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти. Був проведений шкільний флешмоб “Кольорові шкарпетки” та годна психолога. А також фотовиставка “Не обмежені можливості: Люди, які підкорили світ!”.

Території обслуговування закріплені за закладами загальної середньої освіти комунальної форми власності Хмельницької міської ради

ПЕРЕГЛЯНУТИ

В НВК №2 була проведена благодійна акція по збору корму для тварин.

В НВК №2 була проведена благодійна акція по збору корму для тварин. 17 жовтня учні 8-А класу відвідали притулок “Врятуй життя”.

Спільне засідання адміністрації НВК №2 та нового складу учнівського самоврядування. Обговорювалися питання життєдіяльності навчального закладу.

НАКАЗ Про проведення в НВК №2 тижня поінформованості про дітей із особливими освітніми потребами

ПЕРЕГЛЯНУТИ НАКАЗ

Козацькі забави

11 жовтня 2018 року до Дня Українського козацтва відбувся відкритий виховний захід “Козацькі забави“. Спортивне свято провели вчителі : 4 – А класу Петрова Е. С. і 4 – Б класу Єрскунова О. А. для своєї паралелі четвертих класів.

Діти спробували свої сили у спортивних естафетах на витривалість, швидкість рухів та кмітливість. Перемогла ДРУЖБА! Учасникам та вболівальникам було цікаво та весело!

Кубик Рубіка FEST – міжшкільний фестиваль логічних ігор

IMG_20181113_093827