Архив за Червень, 2018

Табір, другій тиждень

Цікаво, яскраво та барвисто, мов кольори веселки, проходить життя у пришкільному мовному таборі «Rainbow» при НВК№2. Другий тиждень розпочався з відвідування зоокуточка, де діти мали змогу не тільки подивитись, але й погодувати тварин. Розвитку мистецьких нахилів дітей сприяв майстер-клас по виготовленню витинанок та ліпленню, який провела представниця художнього музею. Під час загальнотабірних змагань «Веселі старти», «Стежинами країни музики» та «Табірні рекорди» діти демонстрували свою спритність, уміння співпрацювати у команді і, звичайно, свої здібності. Завершився другий тиждень днем туриста, під час якого вихованці відпочивали в міському дендропарку. Живописні краєвиди, свіже повітря, спортивні ігри створили гарний настрій, як дітям, так і вихователям.

Випуск 9 клас 2018

8 червня в НВК №2 відбулося чудове  свято з нагоди закінчення дев’ятикласниками базової школи та  вручення свідоцтв  про базову загальну середню освіту. Щиро вітаємо  дев’ятикласників 2018 року.

Табір Веселка

З 29 травня при НВК№2 м. Хмельницького розпочав роботу пришкільний мовний табір з денним перебуванням “Rainbow” («Веселка»). Вихованці табору – учні початкових класів із задоволенням поєднують приємний відпочинок на канікулах із вивченням  англійської мови у ігровій формі. Ранкова зарядка на свіжому повітрі, здорове харчування, цікаві подорожі та екскурсії, табірні конкурси та змагання і просто приємне спілкування з однолітками українською  та  англійською мовами – все це робить відпочинок дітей радісним та незабутнім, дає змогу розкрити свої таланти! Їх залюбки продемонстрували вихованці табору на концерті-відкритті табірної зміни, який відбувся 1 червня 2018 р.

Блог вчителя Рудь Наталія Федорівна