Архив за Травень, 2018

День матері, День сім’ї

Мама – це синонім слова любов.

Такими словами розпочинався кожен захід з нагоди Дня матері.

Свято останнього дзвоника 2018

Свято останнього дзвоника.  Незабутнє свято для випускників 4-х, 9-х та 11 класів. Пісні, танці від батьків, танцювальний мікс від 11-ти класників,  так креативно відсвяткували останній дзвоник 25 травня учні школи.

Учні 1-3, 5-10 класів створювали міні- проекти у класах. Малювали спогади, клеїли фото та писали те, про що мріють та куди помандрують влітку . Учні  святкували закінчення навчального року в аудиторіях з іграми, квестами та інтерактивами.

Співпраця групи по наступності Д/З та НВК №2

Виступ “Казка у гостях” 2-Б класу НВК №2 перед вихованцями дошкільного закладу №1 у рамках співпраці групи по наступності .

“Подорожуючи до школи”

Екскурсія вихованців дошкільного закладу  №24 по НВК №2. Виступ учнів 4-А перед дошкільнятами.

Вітаємо переможців заочного обласного конкурсу шкільних стінних газет «Як обрати «свою» професію?»

Вітаємо переможців заочного обласного конкурсу  шкільних стінних газет «Як обрати «свою» професію?»

І місце учні 8-Б класу, ІІ місце учні 8-В класу, ІІІ місце учні 8-А класу.

Дякуємо учням та класним керівникам 8-х класів.

Тиждень знань Правил дорожнього руху

У НВК№2 був проведений Тиждень знань Правил дорожнього руху з 07.05 по 11.05.2018 року. До участі в ньому були залучені учні 1-11 класів.

Протягом Тижня були проведені загальношкільні заходи: Єдиний урок для учнів 1-11 класів «Безпека на дорозі – безпека життя», повчальні перерви для учнів 1-6 класів «Добрий друг наш світлофор», вікторина зі знання Правил дорожнього руху, виставка дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху на тему: «Дорожні знаки знаємо і правила вивчаємо», тематичні  виховні години «Безпека на дорозі- безпека життя».

Заходи до Дня пам’яті та примирення

Тематичні заходи до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Доки світанками сонце встає, а на калині зозуля кує –

Пам’ять людська не забуде повік мук закатованих, попелу крик.

Замовлення підручників 2017-2018 н.р.

Замовлення підручників  5 клас (2017-2018 н.р.) – дивитися

Замовлення підручників  10 клас (2017-2018 н.р.) – дивитися