Архив за Лютий, 2018

Зустріч випускників

3 лютого у НВК№2 відбулася традиційна зустріч випускників. Особливо дружньо до рідної школи завітали випускники 1998, 2003, 2008, 2013, 2017  років,  які зберегли шкільну дружбу та не забувають своїх вчителів. Учні школи  підготували гостям чудовий концерт. Дякуємо за гарний вечір у колі добрих друзів.

Бібліотечний урок на тему: «Творець казкових країн»

Тема: 30 січня 2018 року виповнюється 88 років від Дня народження дитячого письменника Всеволода Зіновійовича Нестайко, ознайомити учнів молодших класів з біографією та творами письменника.

Підготувала та провела бібліотекар Доротюк С.В.

Бібліотечний урок на тему: «Подорож країною Права»

Мета: ознайомити дітей з їхніми правами, допомагати молодшим школярам зрозуміти їхнє право на турботу й піклування держави про кожну дитину, формувати вміння дотримуватися правових свобод та обов’язків дитини, виховувати патріотичні почуття, товариськість, любов до ближнього.

Підготувала та провела завідувач  бібліотеки Яцюк В.І.