Архив за Жовтень, 2017

4-1 4-2 4-3 4-4 4-5 4-6

Бібліотечний урок Мандрівка на планету Здоровя

3-1 3-2 3-3 3-4 3-5

Бібліотечний урок Корисна їжа і здоровя

2-2 2-3 2-4 2-5 2-6 2-7

Акція Подаруй бібліотеці книгу

1-1 1-2 1-3 1-4

Екскурсія у Хмельницьку міську раду

20 жовтня 2017 року учні 5-х класів НВК№2 разом зі своїми класними керівниками завітали у Хмельницьку міську раду. Екскурсантів гостинно зустріла керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій. Екскурсія розпочалась з ознайомлення школярів з історією міста та будівлі міської ради діти слухали розповідь працівника музею історії міста Хмельницького про міських голів обласного центру.

Школярів познайомили з   роботою міської ради і виконавчого комітету, учням показали сесійну залу де працюють депутати. Учні також спробували себе у ролі депутатів, посиділи на їх робочих місцях у залі  потім обирали серед однокласників міського голову, його заступників, секретаря міської ради.

Екскурсія була дуже цікавою та змістовною.

Дякуємо міській раді за запрошення!

Дeнь захисника України

З нагоди Дня захисника України, Дня козацтва у НВК№2 відбулися тематичні виховні заходи.

Флешмоб  «Ми – нащадки козаків».

Тематична лінійка дитячого об’єднання «Джура» «Ми роду козацького діти!».

Відкриті виховні заходи 4-А клас «Ми козацького роду нащадки», 4-Б клас « Козацькі розваги».

Відкрита виховна година 8-А клас «Українське козацтво».

Тематична виставка літератури та світлин героїв України.

ВЕСЕЛКОВИЙ ТИЖДЕНЬ

Кожного разу, побачивши в небі веселку, ми, як зачаровані, милуємося прекрасним творінням природи, вражаючим небесним явищем, яке приковує нашу увагу. З’являється місточок, який з’єднує землю з небом – це чарівна веселка.

Тому з 02.10 по 06.10 один тиждень в НВК№2 під керівництвом педагога – організатора Оксани Дмитрівни та учнівського самоврядування був веселковим, щоб наповнити шкільні коридори та класні кімнати різнобарв’ям.

День працівників освіти

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти,  це не  тільки професійне свято вчителів, це свято всіх тих, хто  творить навчальний процес.

Із безлічі професій на Землі,

Які вже є, яких ще будуть вчити, –

Є  головна, як віщий, сущий хліб,

І назва цій професії – Учитель.

Блог вчителя Рудь Наталія Федорівна