Архив за Травень, 2017

Останній дзвоник – 2017

Усміхається весело травень, бо скінчилась навчання пора,

І зібралась на дзвоник останній вся весела шкільна дітвора.

Розкриває школа двері гостинно, бо сьогодні родинне в нас свято,

Будем ми твою гордість, Вкраїно, у доросле життя проводжати!

26 травня пролунав останній дзвоник для учнів НВК№2. Попереду довгоочікувані канікули. Для одинадцятикласників, цей день особливий, вони востаннє у ролі учнів переступають шкільний поріг. Для них це свято одночасно радісне та сумне, далі на них чекає доросле життя, але школа назавжди залишиться їхнім рідним домом, адже саме у школі вони здобули свої перші знання та пережили багато емоцій.  Бажаємо усім здійснення мрій та мирного неба.

Свято останнього дзвоника

Оголошення!

Шановні батьки, вчителі та учні!

Запрошуємо Вас на свято

ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА,

яке відбудеться

26 травня о 09.00 год.

Будемо раді вітати Вас у стінах рідної школи!

Юні джури – майбутні захисники України

Ми роду козацького діти,

Ми любимо сонце і квіти,

І сонце нам шле свій привіт.

Ми роду козацького діти,

Землі української цвіт.

Під таким гаслом в  НВК№2 відбулися показові виступи учнів 5-7 класів  шкільного дитячого об’єднання «Джура».

День Героїв

23 травня  День Героїв.

У НВК№2, встановили та урочисто відкрили меморіальну дошку  присвячену патріоту та захиснику України Якушку Анатолію Павловичу.

Анатолій Павлович Якушко народився 25 липня 1987 року в Хмельницькому та навчався у НВК №2.

Загинув Анатолій 10 листопада 2015 року, під час виконання бойового завдання.

На  мітинг  з  нагоди  відкриття  меморіальної  дошки були запрошені:

міський голова Хмельницького  – Симчишин  Олександр Сергійович, Директор Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – Миколаїв Роман Дмитрович, мама загиблого героя – Ольга Ярославівна, син – Нікіта, побратим Анатолія, Шавінський Владислав Францович, командир окремого взводу 54-ї  механізованої бригади, однокласник Якушка Анатолія – Пилипчук Зорян.

Увага! Піклуємося про оздоровлення дітей.

2211

Компанія «Азово- Чорноморського оздоровлення дітей» запрошує  на оздоровлення до дитячих таборів. Більш детальніша інформація на сайті.

Мережа дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Хмельницької області, які працюватимуть у 2017 рік

Флешмоб до Дня вишиванки

18 травня відбувся флешмоб до Дня вишиванки.

Шановні батьки майбутніх першокласників!!! Запрошуємо Вас відвідати цікаві зустрічі з педагогами та шкільним психологом «Відповідальне батьківство».

3232323