Архив за Вересень, 2016

З Днем вчителя!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Програма святкування Дня міста Хмельницького.

Про наш день, і наше свято.

Родинне свято знань у навчально-виховному  комплексі №2 розпочалось із виносу прапора та спільним виконанням гімну. В цей день шкільну родину поповнили ще 150 першокласників, які впевнено  за руку завели на лінійку  42  одинадцятикласники.  Майбутні випускники привітали першачків традиційним короваєм . Батьки засіяли зернами жита та пшениці  на гарну долю та знання  світлі голівки своїх дітей. Вокальний колектив школи привітав всіх гостей свята динамічним флешмобом на пісню «Гей брате руку давай». Серед гостей був депутат міської ради Собко Ю.І., який вручив нагороди найталановитішим учням за підсумками 2016 року. Із захопленням  учні зустріли привітання бронзового призера олімпійських ігор з веслування на байдарках в Бразилії, випускника НВК №2 2010 року,   Янчука Дмитра. Після свята на майдані учні разом з вчителями провели перший урок «Мій сонячний дім – Україна».