Архив за Травень, 2016

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА у НВК №2 відбудеться о 10 годині.

Ось і прийшов той час, на який всі ви так довго чекали. Для вас пролунає останній дзвоник. Малечі він сповістить про те, що настала чудова пора – літні канікули. Для випускників цей останній дзвоник буде трошки сумним, тому що він сповістить про розставання з дитинством і про те, що вже завтра настане доросле життя. Успіхів вам та натхнення!

День Пам’яті та примирення на базі НВК №2.

5 травня 2016 року в навчально-виховному комплексі №2 відбулось урочисте святкування Дня Пам’яті та примирення 71-ї річниці перемоги над фашизмом в Європі. На святі були присутні ветерани мікрорайону «Дубове», учні та вчителі комплексу, представники Хмельницької міської ради та громадськості. Музичний супровід забезпечував академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії. В концерті взяли участь учні НВК №2 та артисти нашого міста. Собко А.І. від імені депутатського корпусу Хмельницької міської ради привітав ветеранів із наступаючим святом Перемоги. Після концерту  військова частина А-1538 пригощала учасників свята смачною солдатською кашею!

Зустріч учнів 7-х класів з ветеранами Другої світової війни.