Архив за Квітень, 2016

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Повідомляємо вам про те, що в Навчально-виховному комплексі №2 проводиться набір учнів до 1 класу, які навчатимуться за проектом “Інтелект України” у 2016-2017 навчальному році. Співбесіда проводиться за попереднім записом. За довідками звертатися за тел. 79-46-71 або за адресою: м. Хмельницький, вул. І. Франка 57.

Всесвітній день здоров’я.

7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я.

НВК №2 відзначає Всесвітній День здоров’я проведенням загальношкільної ранкової зарядки, адже ранкова зарядка – запорука здорового способу життя та здоров’я людини і нації.

До комплексу завітали гості – заступник голови Хмельницького обласного відділення Національного олімпійського комітету України Флентін В.В. та наше Хмельницьке телебачення.  Віктор Володимирович вручив директору НВК №2 пам’ятні подарунки та привітав учнів школи з Всесвітнім Днем здоров’я.

Проект Інтелект України.

Мета Всеукраїнського науково-методичного проекту  «Інтелект України»:

впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей і учнівської молоді.

Завдання проекту:

• створення науково обґрунтованої та експериментально перевіреної системи пошуку та відбору академічно обдарованих дітей і учнівської молоді, з метою подальшої освіти, яка б дозволила повністю ревлізувати їх творчий потенціал;
  • створення науково і методично обґрунтованої та експериментально перевіреної системи освіти для академічно обдарованих дітей дошкільного віку;
  • створення науково і методично обґрунтованої та експериментально перевіреної системи освіти для академічно обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів;
  • створення науково і методично обґрунтованої та експериментально перевіреної системи підготовки педагогічних кадрів для роботи з академічно обдарованими дітьми та учнівською молоддю. Детальніше