Архив за Вересень, 2015

Вибори президента НВК №2.

Результати голосування за кандидатів у  Президенти НВК №2.

1.         Варенюк Андрій – 120 голоси
2.         Бородкіна Сніжана – 98 голоси
3.         Безпалько Ірина – 45 голосів
4.         Коновалова Марія – 45 голоси
5.         Боднарчук Анна – 39 голосів
6.         Можарівський Саша – 38 голосів
7.         Гащук Єлизавета – 32 голосів
8.         Прибит Вікторія – 26 голосів

30.09. о 1415 в актовій залі відбудеться засідання новообраної ради учнівського самоврядування.

Адміністрація   НВК №2

Ярмарок ІТ-Хмельницький.

Хмельницькі ІТ-компанії та навчальні заклади в тому числі і НВК №2 взяли участь у виставці «Ярмарок ІТ-Хмельницький», яка присвячена Дню міста. Учителі загальноосвітніх шкіл, учні старших класів, викладачі та студенти вищих навчальних закладів, представники комп’ютерних компаній і керівництво міста оглянули досягнення хмельничан у галузі інформаційних технологій, отримали консультації від фахівців та змогли долучитися до подальшого розвитку галузі у місті.

Виставка зацікавила учнів, котрі пов’язують свій майбутній шлях із педагогічною професією. Відвідали виставку і учні нашої школи. Загалом протягом дня виставку відвідало більше тисячі хмельничан, вона викликала помітне зацікавлення та сприяла обміну думок між представниками різних навчальних закладів міста.

В рамках цього заходу відбулися семінари, присвячені цікавим напрямам використання інформаційних технологій: «Хмарні сервіси в освіті», «Національний проект «Відкритий світ», «Інтерактивне ІТ-середовище в початковій школі»

День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників.

29 вересня у вівторок о 17.30 в НВК №2 (актова зала) відбудеться день відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників. Відбудеться знайомство з вчителями майбутніх перших класів. Будемо раді Вас бачити.

Вчителі які будуть працювати з першими класами.

Відкриття спортивного майданчика.

Напередодні Дня фізичної культури і спорту в нашій школі сталася радісна подія. Було проведене урочисте відкриття сучасного футбольного майданчику із штучним покриттям. На його відкриття завітали гості:виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський, депутати міської ради, начальники управлінь, представники Олімпійського комітету області та відомі спортсмени.
«Це вже третє футбольне поле, яке ми відкриваємо на території навчальних закладів міста. Приємно, що спільними зусиллями підприємців, депутатів та міської влади ми робимо життя наших дітей кращим, – підкреслив Костянтин Іванович, – Такі майданчики надають можливість розвивати спорт у Хмельницькому та виростити здорове покоління майбутніх чемпіонів».

Підприємець, який взявся за реалізацію проекту, Віталій Сироватко – колишній учень нашої школи. Він підкреслив, що таке поле – це мрія його шкільних років. Віталій наголосив, що такого результату вдалося досягнути лише спільними зусиллями, тому подякував міській владі та депутатам, що довірили таку гарну справу саме йому.
За активну громадянську позицію, вклад у розвиток спорту Хмельницького Віталій Сироватко отримав подяку від міської ради.

НВК № 2 включений у мережу шкіл із поглибленим вивченням олімпійського руху. Тому серед випускників та теперішніх школярів чимало чемпіонів міста, області, України, Європи та навіть Світу.

Перший символічний матч на новому полі зіграли гості свята. А потім випробувати сучасне штучне покриття майданчику взялися юні футболісти.

Свято першого дзвоника. Фоторепортаж.