Архив за Жовтень, 2014

Семінар групи по наступності «Дошкільний заклад- початкова школа»

Засідання МО вчителів початкових класів.

27.10.14 р. в НВК №2 відбулося чергове засідання методичного об`єднання вчителів початкових класів на тему «Навчання та виховання гіперактивних дітей у початковій школі , яке провела Кирилюк Т.Ф. На засіданні розглядалися та обговорювалися питання адаптації гіперактивних дітей до шкільного життя, їх психологічний портрет , поради вчителям по роботі з такими дітьми. Під час практичної частини вчителі демонстрували різні ігри та вправи для корекції гіперактивної поведінки молодших школярів. В ході обговорення дійшли до висновку, що головне у співпраці з гіперактивною дитиною – постійна винагорода позитивної та бажаної поведінки, стимулювання мотивації, заохочення до потрібних дій.

Країна барвінкова.

Вибори президента НВК №2.

Відбулися вибори президента НВК №2. Переміг Крижанівський Денис учень 10-А класу.

НВК №2 оголошує прийом учнів до першого класу.

Концерт до Дня Вчителя.

В актовій залі НВК №2 відбувся концерт присвячений Дню Вчителя.

З Днем Вчителя!

Шановні Вчителі!
      Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
      Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
      Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
Бібліотека НВК №2
Випадкове фото
0-02-08-6fd6aa5e0d332b85dc71e678b338da32a807e6699c4d79284f9333f4143495a8_cf60954f
Корисні посилання
МОН України

МОН України

Педагогічна преса

Педагогічна преса

ХНУ

Блог вчителя Рудь Наталія Федорівна