Архив за Квітень, 2014

Відбувся день ЦО.

24 квітня, в рамках тижня охорони безпеки життєдіяльності в НВК №2 було проведено день цивільного захисту. Гостями комплексу  були працівники МЧС які розповідали  школярам про роботу з ліквідації пожеж надання допомоги потерпілим внаслідок нещасних випадків.

Також протягом дня учні  разом з вчителями відпрацьовували  дії за сигналом «Увага пожежа!», знайомились з постами радіаційного контролю  та надання першої медичної  допомоги.

День цивільного захисту.

24 квітня в НВК №2 день цивільного захисту. Під час проведення Дня цивільного захисту відбудеться багато масових заходів, а саме:  загально шкільна лінійка- відкриття Дня ЦЗ і ОТ,   заняття з ЦЗ та ОБЖ,  змагання з ЦЗ та ОБЖ,  виставка захисних засобів та приладдя ЦЗ . Будуть підведені підсумки  та вручені призи, грамоти, пам’ятні подарунки переможцям змагань з ЦЗ.