Архив за Жовтень, 2013

Ювілей НВК №2.

29 жовтня в навчально-виховному комплексі №2 м. Хмельницького відбулося урочисте святкування 25 річниці з дня створення.  Вже протягом 13 років  НВК №2 м. Хмельницького  є експериментальним майданчиком Міністерства освіти і науки України та Інституту педагогіки АПН України.

З теплими словами привітання до педагогічного колективу звернулася науковий співробітник відділу інноваційних технологій відділення стратегії розвитку освіти інституту інноваційних технологій  і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Коломоєць Галина Анатоліївна.  На святі були присутні представники обласної, міської влади, депутатського корпусу, профспілки, вищих навчальних закладів та громадських організацій.

Педагогічний колектив тепло і радо зустріли на святі педагогів-ветеранів, директорів, які очолювали школу, випускників  та всіх тих,  хто віддав часточку душі та любові дітям у стінах навчально-виховного комплексу №2

25-річчя НВК №2!

Навчально-виховний комплекс №2  у ці осінні дні 25 жовтня святкує 25 річницю функціонування навчального закладу.

НВК №2 оголошує прийом учнів до першого класу.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ!

Вітаємо усіх вчителів з ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Ми хочемо усі вас привітати
У цей святковий і осінній день
Тепла і сонечка Вам щиро побажати
Щоб радісно було Вам кожен день!

Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,

Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!

Заходи з нагоди 582 – річниці Хмельницького.

29 вересня  у мікрорайоні Дубове відбулися святкові заходи з нагоди  582 – річниці Хмельницького.

До дня міста.

Осінню казку своїми руками створили учні початкової школи в подарунок рідному місту.