Архив за Грудень, 2012

З НОВИМ РОКОМ!

Вітаємо з Новим роком!!!

Бажаєм  Вам любові і тепла,

Добра в сім’ї і затишку в оселі,

Щоб щастям світла музика текла

В різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай вся родина Ваша процвітає,

З чудовим святом, радості і мрій

Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

З повагою адміністрація НВК№2

Новорічні ранки.

У НВК№2 пройшли Новорічні ранки для учнів 1-4 класів. До учнів завітали казкові герої Дід Мороз та Снігурочка. Учні грали , танцювали, розповідали вірші та загадували загадки. Під час новорічного свята ніхто не залишився без подарунка від Діда Мороза. Дивитися фоторепортаж.

Переможці МАН.

ВІТАЄМО!

Переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт Малої академії наук

Кришталь Дар’ю

9-Б клас Імісце  секція «Біологія людини»

НавроцькогоОлега

11-А клас І місце секція «Історія України»

Купчишину Юлію

11-А клас ІІ місце секція «Журналістика»

Горбаня Антона

11-А клас ІІ місце секція «Бази даних»

Лавренчук Марину

9-Б клас ІІІ місцесекція «Технології програмування»

Трубай Ірину

11-А клас ІІІ місце секція «Журналістика»

Кримчак Ярослава

9-Б клас ІІІ місце секція «Електроніка та приладобудування»

Данілова Аліна

11-А клас ІІІ місце секція «Англійська мова»

Фафуріну Ольгу

9-Б клас ІІІ місце секція «Хімія»

ТАК ТРИМАТИ! МОЛОДЦІ!!!

19 грудня ДЕНЬ МИКОЛАЯ.

19 грудня до НВК№2 завітав Святий Миколай з  подарунками. Дивитися фоторепортаж.

Містер НВК 2012

З нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України  в навчально-виховному комплексі №2 5 грудня 2012 року відбувся конкурс найсильніших, наймужніших, найрозумніших «Містер НВК 2012». Дивитися фоторепортаж.

Змагання з нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України.

З нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України  в навчально-виховному комплексі №2 4 грудня 2012 року відбулися спортивні змагання  між юнаками 9-11 класів НВК№2 та командою юнаків Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна».На свято завітали військово службовці частини  спеціального призначення (А 0553), які продемонстрували прийоми рукопашного бою. Дивитися фоторепортаж.

Всеукраїнський референдум з питань проголошення незалежності України

Всеукраїнський референдум 1991 року — загальнонаціональний референдум на території колишньої УРСР щодо проголошення незалежності України. Відбувся 1 грудня 1991 року. На референдум було винесено одне питання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». Текст Акту проголошення незалежності України, прийнятий Верховною Радою 24 серпня 1991 року, було наведено у виборчому бюлетені. Громадяни України висловились на підтримку незалежності. У референдумі взяли участь 31 891 742 особи — 84,18% населення України. З них 28 804 071 особа (90,32%) проголосувала «За».

Акт проголошення незалежності України було підтримано в усіх 27 адміністративних регіонах України: 24 області, 1 автономна республіка та 2 міста зі спеціальним статусом. У Луганській області «За» проголосувало 83,86% мешканців.

Одночасно з референдумом відбулись вибори Президента України, у яких на посаду Президента був обраний Леонід Кравчук.

Акт проголошення незалежності України юридично закріпив повну самостійність України як незалежної держави поза СРСР. Проголошувалося, що територія України є неподільною і недоторканною. Закріплювалося, що з моменту проголошення незалежності на території України мають чинність виключно Конституція та закони України. Цей акт Верховна Рада України прийняла 24 серпня 1991 року, виходячи з небезпеки, яка нависла над Україною в результаті державного перевороту в СРСР 19 серпня 1991 року.

10 грудня Всесвітній день прав людини

Всесвітній день прав людини – міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році. До поняття «Права людини» людство прийшло не відразу. Вперше про права особистості заговорили французькі просвітителі Вольтер і Жан Жак Руссо. Пройшло ще майже два сторіччя, перш ніж людство дозріло до поняття і прийняття загального кодексу прав людини. 10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права особистості, цивільні і політичні права і свободи (рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші). У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх особових відмінностей і від різниці в політичних системах їх країн. Декларація не носить обов’язкового характеру. В основу документа були покладені всі напрацювання людської думки, які були на той момент у даному питанні. Це був перший досвід колективної розробки універсального документа з прав людини. Багато країн включають основні положення Декларації в своє базове законодавство і конституції. Її принципи лежать в основі багатьох пактів, конвенцій і договорів з прав людини, укладених з 1948 року. Найбільш широкими обов’язковими угодами з прав людини, укладеними під егідою ООН, є Міжнародний пакт про цивільні і політичні права і Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права, підписані 16 грудня 1966 року. За дотриманням прийнятих пактів, конвенцій і договорів з прав людини спостерігає Верховний Комісаріат ООН з прав людини. Верховний комісар відряджає своїх посланців в різні країни світу для складання звітів про дотримання прав людини на місцях. Якщо права не дотримуються, то в справу вступають трибунали.