Архив за Листопад, 2012

Майстер-клас з менеджменту із заслуженим вчителем України Віктором Громовим.

30 жовтня на базі НВК №2 відбувсямайстер-клас з менеджменту із заслуженим вчителем України,віце президентом Асоціації лідерів освіти України, консультантом з удосконалення навчального процесу Директорату програм розвитку освіти Міністерства освіти і науки УкраїниВіктором Громовим.
На зустріч завітали начальник управління освіти Хмельницької міської ради В.Ц. Олійник, заступник начальника Т.В. Дупляк, 34 директори загальноосвітніх навчальних закладів.
На майстер- класі були опрацьовані питання щодо механізмів здійснення інноваційних перетворень у школі, засоби подолання опору інноваціям, досвід інноваційних перетворень: практичні аспекти застосуваннямеханізму. На завершення під час проведення арт- терапії учасники обмінялись враженнями та емоціями . Кожен з учасників майстер класу отримав сертифікат.

31 жовтня в навчально-виховному комплексі зустрічали заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста, які взяли участь в семінарі на тему «Вдосконалення професійних компетентностей вчителів та формування життєвих компетентностей учнів через проектну діяльність». Директором НВК №2 , Кореганової О.І., була представлена система роботи колективу з використання проектних технологій в роботі адміністрації, вчителів, класних керівників, участь в мережевих проектах «Щоденник», «Відкритий світ». По завершенні теоретичного блоку семінару учасники працювали над розробкою проектів методичної роботи школи майбутнього. Кожна група захищала свої творчі проекти, аргументуючи вибір форм та методів методичної роботи.        Під час захисту проектів учасники продемонстрували творчий професійний підхід , висловлювали цікаві ідеї.
В другу половину дня для педагогічного колективу заслужений вчитель УкраїниВіктор Громовий провів майстер-клас з педагогічних технологій. На якому були опрацьовані технології розвитку емоційного інтелекту,технології індивідуального педагогічного супроводу та здійснення глобальної освіти, технології розвитку критичного мислення, ігрові, проектні, акметехнології тощо.

Психолого-педагогічний консиліум.

25 жовтня в НВК №2 відбувся психолого-педагогічний консиліум “Створення умов для взаємодії вчителів та учнів у процесі адаптацій п’ятикласників до навчання в основній школі”. В ході консиліуму було заслухано інформацію класних керівників про учнівський колектив в цілому та окремих учнів, у яких виявлено певні проблеми у навчанні та поведінці. Психолог школи Кубар С. М. ознайомила із результатами діагностичних обстежень учнів та надала рекомендації вчителям-предметникам щодо допомоги у подоланні адаптаційного періоду п’ятикласників.

Фоторепортаж.