Архив за Лютий, 2012

День вальсу!

Готуємося до Дня вальсу, що відбудеться 1 березня.

Чекаємо гостей. Школу відвідають слухачі курсів підвищення кваліфікації  ХОІППО, вчителі географії та історії

Підготовка до семінару.

Навчально-виховний комплекс № 2 м. Хмельницького готується до проведення семінару 29 березня з теми: “Безпечний інтернет”. Робочий план семінару та обговорення на форумі НВК №2.

Вітаємо з Днем Захисника Вітчизни!

Свято захисника Вітчизни символізує мужність і стійкість, незламність духу і волю до перемоги, вірність військовому обов’язку і любов до свого народу.
Дорогі наші Захисникиі! Сердечно вітаємо вас зі святом! Доброго вам здоров’я, щастя і благополуччя вам і вашим родинам, удачі та успіхів у всіх починаннях, тепла і впевненості в майбутньому!

Тиждень безпечного Інтернету

В НВК №2 проходив тиждень безпечного Інтернету з 7 по 14 лютого. В школі відбулося ряд заходів.

В Україні 96% дітей віком від 10 до 17 років користуються Інтернетом, але більше половини не знають про те, яка небезпека чекає на них в мережі. 8 лютого, у День безпечного Інтернету компанія «Майкрософт Україна» презентувала дослідження, що демонструє поведінку в Інтернеті дітей та підлітків – користувачів мережі.