Архив категории ‘Шкільні новини’

День цивільного захисту.

24 квітня в НВК №2 день цивільного захисту. Під час проведення Дня цивільного захисту відбудеться багато масових заходів, а саме:  загально шкільна лінійка- відкриття Дня ЦЗ і ОТ,   заняття з ЦЗ та ОБЖ,  змагання з ЦЗ та ОБЖ,  виставка захисних засобів та приладдя ЦЗ . Будуть підведені підсумки  та вручені призи, грамоти, пам’ятні подарунки переможцям змагань з ЦЗ.

Вітання з 8 березня!

Шановні жінки!
Щиросердно вітаємо вас з міжнародним жіночим днем 8 березня!
Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!

Зустріч випускників

1 лютого 2014 року в НВК№2 в актовому залі відбудеться зустріч випускників! Усіх запрошуємо!

Міський семінар

 18 грудня 2013року в навчально-виховному комплексі №2 проведено міський семінар заступників директора з навчально-виховної роботи початкових класів «Створення єдиного освітнього простору на етапі переходу від довкілля до початкової освіти, як умова адаптації дитини до шкільного життя»

  Урок математики в 1 класі провела вчителька початкових класів, спеціаліст І категорії Кондратюк Тетяна Петрівна. Урок читання в 2 класі провела вчителька початкових класів, спеціаліст І категорії Рудь Наталія Федорівна. Урок інформатики в 2 класі провела вчителька початкових класів, спеціаліст вищої категорії, звання «старший вчитель» Петровська Марина Іванівна.

Вистава шкільного театру «Мандрівка у світ знань» — філософська казка. Автори: заступники директора Аносова С.Ю., Петровська М.І.

Постановники: вчителі початкових класів: Крижановська Л.І., Щеглова Ю.М., Білозор Н.В.

Музичний постановник – вчитель музики Весна О.Л.

Майстер – клас «Творимо казку» провела практичний психолог Кубар Світлана Миколаївна.

Заходи щодо вшанування жертв Голодомору

З 18 по 22 листопада в НВК№2 відбулися заходи щодо вшанування жертв Голодомору 1932- 1933 роках.

 

Веселковий тиждень

З 11 по 15 листопада в НВК№2 відбувся «Веселковий тиждень». Кожен учень , в цей день, приходив у школу в одязі відповідного кольору. «Веселковий тиждень»  є одним із традиційних заходів навчального закладу.

 

 

Батьківські збори.

Шановні батьки, в середу 13 листопада відбудуться батьківські збори 3-4 та 5-11 класів. Початок 18.00. Запрошуємо усіх.

Ювілей НВК №2.

29 жовтня в навчально-виховному комплексі №2 м. Хмельницького відбулося урочисте святкування 25 річниці з дня створення.  Вже протягом 13 років  НВК №2 м. Хмельницького  є експериментальним майданчиком Міністерства освіти і науки України та Інституту педагогіки АПН України.

З теплими словами привітання до педагогічного колективу звернулася науковий співробітник відділу інноваційних технологій відділення стратегії розвитку освіти інституту інноваційних технологій  і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Коломоєць Галина Анатоліївна.  На святі були присутні представники обласної, міської влади, депутатського корпусу, профспілки, вищих навчальних закладів та громадських організацій.

Педагогічний колектив тепло і радо зустріли на святі педагогів-ветеранів, директорів, які очолювали школу, випускників  та всіх тих,  хто віддав часточку душі та любові дітям у стінах навчально-виховного комплексу №2

 

25-річчя НВК №2!

Навчально-виховний комплекс №2  у ці осінні дні 25 жовтня святкує 25 річницю функціонування навчального закладу.

НВК №2 оголошує прийом учнів до першого класу.

Випадкове фото
0344
Авторизація
Корисні посилання
МОН України

МОН України

Педагогічна преса

Педагогічна преса

ХНУ