Сторінки

Архив категории ‘Шкільні новини’

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

З 14 листопада по 18 листопада в НВК№2 били проведені заходи Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.  Протягом тижня були проведені такі заходи:

  • тематичні бесіди на тему: «Сірничок малий, а біда велика» в 1-2 класах, «Лід – це небезпечно » в 3-4 класах, «Безпека в побуті та в школі» в 5-6 класах,  «Обережно на дорозі » в 7-8 класах, «Безпека життя — понад усе» в 9-11 класах;
  • позапланові інструктажі з питань протипожежної безпеки, з безпечної поведінки на вулицях, безпека на водоймах, льоду з учнями 1- 11 класів;
  • тематична виставка літератури для учнів НВК№2 «Безпека понад усе» (бібліотекар Музика О.В.);
  • практичні заняття з надання першої медичної допомоги при різного роду травм за участю спеціалістів: медсестри Здоровець Л.М., педіатра Трут С.В. в 3-Б класі (класовод Бондар О.О.), 7-А класі — класний керівник Банашко Т.А., 8-Б класі — класний керівник Славський А.В.;
  • практичні заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій;
  • Проведена ранкова зарядка для учнів 5-х класів за участю представників поліції;
  • організовано та проведено зустріч з рятувальником пожежної частини СДПЧ№2 Дзяворуком Миколою Анатолійовичем, в 5-А класі —  класний керівник Осадча О.І. ,

      Заходи, були спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я.

Всеукраїнський диктант національної єдності.

Всеукраїнський диктант національної єдності у День  української писемності та мови, 9 листопада писали учні та вчителі НВК №2.

Шановні учителі, учні, батьки!

Вітаю всіх Вас із Днем народження НВК № 2!

Звісно, що дім , в якому ми живемо, є для нас найріднішим. Тож бажаю всім нам тепла та затишку, успіхів та процвітання.

Свято ми зустрічаємо вагомими результатами в справі навчання та виховання підростаючого покоління, навчально-виховний комплекс користується повагою серед мешканців нашого мікрорайону та міста.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, упевненості у завтрашньому дні, благополуччя, твердої віри у те, що наша школа буде і надалі процвітати та займе достойне місце серед кращих шкіл україни.

Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів.

День вчителя в НВК№2.

Жовтневі квітнуть небеса,

Гаптує лист мережний осінь,

А сонце, щиро посміхнувшись,

Голубить тиху, срібну просінь.

Сьогодні якось особливо

Дзвіночок кличе срібнозвучний.

В осінній день усмішок повно,

Видзвонює врочисто й гучно.

Такими словами розпочався День вчителя в НВК№2.

З Днем вчителя!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

1

Програма святкування Дня міста Хмельницького.

Про наш день, і наше свято.

Родинне свято знань у навчально-виховному  комплексі №2 розпочалось із виносу прапора та спільним виконанням гімну. В цей день шкільну родину поповнили ще 150 першокласників, які впевнено  за руку завели на лінійку  42  одинадцятикласники.  Майбутні випускники привітали першачків традиційним короваєм . Батьки засіяли зернами жита та пшениці  на гарну долю та знання  світлі голівки своїх дітей. Вокальний колектив школи привітав всіх гостей свята динамічним флешмобом на пісню «Гей брате руку давай». Серед гостей був депутат міської ради Собко Ю.І., який вручив нагороди найталановитішим учням за підсумками 2016 року. Із захопленням  учні зустріли привітання бронзового призера олімпійських ігор з веслування на байдарках в Бразилії, випускника НВК №2 2010 року,   Янчука Дмитра. Після свята на майдані учні разом з вчителями провели перший урок «Мій сонячний дім – Україна».

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА.

70085096

Свято Першого дзвоника у НВК №2 відбудеться о 9 годині. Це чудове свято, яким ми розпочинаємо новий навчальний рік, єднає усі покоління жителів нашого мікрорайону і нашої країни.

Акція до 1 вересня «Благодійність замість квітів»

Tabletochki_Publication_380x250_iБлагодійний фонд «Таблеточки» та сайт «Розвиток дитини» запрошують школи та дитячі садки, а також вчителів та вихователів приєднатися до акції «Благодійність замість квітів», метою якої є зібрання коштів для онкохворих українських дітей, які потребують нашої допомоги.

В рамках проведення акції організатори пропонують батькам школярів та дошкільників замість придбання квітів на День знань передати ці кошти дітям, які потребують лікування, а замість квітів подарувати вчителю або вихователю дитячого садка спеціальний сертифікат про благодійну допомогу.

У той же час вчителям шкіл та вихователям дитячих садків пропонується відмовитись від звичних квіткових подарунків та повідомити про це своїм учням та їхнім батькам на своїй сторінці у соціальній мережі, на шкільному стенді або на сайті школи.

Щоби взяти участь в акції та проінформувати про це батьків, навчальні заклади, вчителі та вихователі можуть скористатися спеціально підготовленими матеріалами.

Пам’ятайте, що квіти досить швидко зав’януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя не однієї дитини та її сім’ї на краще.

Організатори акції: Благодійний фонд «Таблеточки» та сайт «Розвиток дитини». Інформаційний партнер сайт «Освіта.ua». Всі зібрані кошти будуть направлені до Міжнародного благодійного фонду «Таблеточки».

Дізнатись більше про акцію, зробити благодійний внесок та роздрукувати сертифікат ви можете за посиланням: http://childdevelop.com.ua/charity/

Міжнародний благодійний фонд «Таблеточки» захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Фонд заснований волонтерами у 2011 році. Фонд надає дітям паліативну та психологічну допомогу, допомагає батькам, розвиває донорський рух в Україні. Детальніше на сайті www.tabletochki.org

Сайт «Розвиток дитини» є інтернет-ресурсом, що створений задля допомоги батькам, вихователям та вчителям у навчанні дітей. Матеріали сайту мають як інформаційну, так і практичну складову. На сайті розміщуються статті, практичні та творчі завдання для дітей, а також інші матеріали для розвитку дитини.

Випадкове фото
Новая папка 381
Корисні посилання
МОН України

МОН України

Педагогічна преса

Педагогічна преса

ХНУ