Найти
Архив

Вы просматриваете архив категории Шкільні новини.

Архив категории ‘Шкільні новини’

30-ти річчя Афганістану

15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 30-ти річчя виведення військ з Афганістану в НВК№2 проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів.

 

Тиждень психології: День добрих думок

Тиждень психології: день добрих думок. “Вчительська кав’ярня” тепле, позитивне спілкування, саморозвиток за чашечкою ароматного чаю чи кави.

Нealthy-schools

Продовжуємо участь в проекті Нealthy-schools для здорових і радісних школярів. Учні 7-9 класів стали учасниками флеш-мобу “Страва, яка приносить користь”. Де навчилися обирати правильну страву, складали власну книгу рецептів корисних страв. За результатами роботи учнів ми сформували книгу корисних страв. Учні 5-6 класів працювали над проектом “Ми те що ми їмо” Результатами роботи стали стінівки, біля кожного класу. А ще ми дбали про психологічне здоров’я. У нас в школі проходив тиждень психології. Кожен день був наповнений фарбами гармонії, радості, розуміння, підтримки та позитивних емоцій. Не забуваємо і про спорт. Прогулянки, рухливі перерви, змагання та уроки фізкультури.

 

Ангели пам’яті

Учні НВК №2 готуються до щорічної тихої акції “Ангели пам’яті”. З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Молодь за краще майбутнє

7 лютого учні НВК№2 мали унікальну можливість познайомитись з роботою ГО «Молодь за краще майбутнє».  Під час зустрічі було презентовано створення міського «Молодіжного центру», ознайомлено з принципами його роботи, основними завданнями та проектами. Дякуємо Владиславу Гребенюку за цікаву та креативну зустріч.

Українська академія лідерства

Українська академія лідерства – це освітня програма розвитку для випускників шкіл.  Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. Учні 11-х класів НВК№2 мали нагоду поспілкуватися зі студентами Української академії лідерства. Дякуємо студентам за цікаву, креативну та змістовну зустріч.

Брейн-ринг

Учні НВК №2 грають в інтелектуальні ігри ” Брейн- ринг”. Переможці учні 6- Б класу. Вітаємо!!! Дякуємо учням 6-А, 6-В, 6-Г класів за уміння вільно спілкуватися, вести дискусію та відстоювати свою думку. Молодці, так тримати!

 

Виховний захід присвячені 100-річчю бою під Крутами.

У НВК №2 пройшли виховні заходи присвячені 100-річчю бою під Крутами. Заходи проведено з метою ознайомити учнів із подіями, які були під Крутами в січні 1918 року та усвідомити актуальність цих подій.

КВК 2019

24 січня 2019 року в НВК №2 відбувся КВК. Свідками цікавої боротьби, змагання у винахідливості, гуморі, кмітливості, логіці між 4 командами (10-А, 10-Б,11-А, 11-Б класів) стали учні, вчителі та гості. Усі команди показали кмітливість, наполегливість, впевненість у своїх силах та подарували глядачам море сміху та позитиву.

Екологічна акція

Колектив навчально-виховного комплексу №2 не стоїть осторонь екологічних проблем мікрорайону та міста. Як результат роботи, у закладі відбулась  акція по збору ПЕТ-пляшок. Усі класи школи взяли активну участь в акції. Разом було зібрано 90 кілограмів пластикових пляшок. Учнівський та педагогічний колектив і надалі будуть, брати участь у цій благородній справі.

Адміністрація навчального закладу  висловлює подяку за активну участь в екологічних заходах учням, вчителям, батькам, техперсоналу нашої школи за небайдужість та допомогу у вихованні екологічної свідомості молоді.

Бібліотека НВК №2
Випадкове фото
viber image 2019-02-15 , 11.16.57
Корисні посилання
МОН України

МОН України

Педагогічна преса

Педагогічна преса

ХНУ

Блог вчителя Рудь Наталія Федорівна