Сторінки

Архив категории ‘Шкільні новини’

Зустріч випускників НВК №2

     !!!!2224 лютого 2017 року відбудеться зустріч випускників НВК №2.

     Запрошуємо випускників нашої школи, а особливо таких років: 1992, 1997, 2002, 2007, 2012, 2016 років.
Урочиста частина відбудеться у актовій залі, початок о 17 .00 год.

День Соборності України

21 січня, напередодні Дня Соборності України, в НВК №2 провели флешмоб «Ланцюг єднання». Під час шикування по радіо прозвучала інформаційна хвилинка про події, що відбулись в цей день. Вчителі і учні об’єдналися в ланцюг, яким з’єднали всю школу. У гарному настрої та в дусі єднання заспівали разом гімн.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

З 14 листопада по 18 листопада в НВК№2 били проведені заходи Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.  Протягом тижня були проведені такі заходи:

  • тематичні бесіди на тему: «Сірничок малий, а біда велика» в 1-2 класах, «Лід – це небезпечно » в 3-4 класах, «Безпека в побуті та в школі» в 5-6 класах,  «Обережно на дорозі » в 7-8 класах, «Безпека життя — понад усе» в 9-11 класах;
  • позапланові інструктажі з питань протипожежної безпеки, з безпечної поведінки на вулицях, безпека на водоймах, льоду з учнями 1- 11 класів;
  • тематична виставка літератури для учнів НВК№2 «Безпека понад усе» (бібліотекар Музика О.В.);
  • практичні заняття з надання першої медичної допомоги при різного роду травм за участю спеціалістів: медсестри Здоровець Л.М., педіатра Трут С.В. в 3-Б класі (класовод Бондар О.О.), 7-А класі — класний керівник Банашко Т.А., 8-Б класі — класний керівник Славський А.В.;
  • практичні заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій;
  • Проведена ранкова зарядка для учнів 5-х класів за участю представників поліції;
  • організовано та проведено зустріч з рятувальником пожежної частини СДПЧ№2 Дзяворуком Миколою Анатолійовичем, в 5-А класі —  класний керівник Осадча О.І. ,

      Заходи, були спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я.

Всеукраїнський диктант національної єдності.

Всеукраїнський диктант національної єдності у День  української писемності та мови, 9 листопада писали учні та вчителі НВК №2.

Шановні учителі, учні, батьки!

Вітаю всіх Вас із Днем народження НВК № 2!

Звісно, що дім , в якому ми живемо, є для нас найріднішим. Тож бажаю всім нам тепла та затишку, успіхів та процвітання.

Свято ми зустрічаємо вагомими результатами в справі навчання та виховання підростаючого покоління, навчально-виховний комплекс користується повагою серед мешканців нашого мікрорайону та міста.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, упевненості у завтрашньому дні, благополуччя, твердої віри у те, що наша школа буде і надалі процвітати та займе достойне місце серед кращих шкіл україни.

Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів.

День вчителя в НВК№2.

Жовтневі квітнуть небеса,

Гаптує лист мережний осінь,

А сонце, щиро посміхнувшись,

Голубить тиху, срібну просінь.

Сьогодні якось особливо

Дзвіночок кличе срібнозвучний.

В осінній день усмішок повно,

Видзвонює врочисто й гучно.

Такими словами розпочався День вчителя в НВК№2.

З Днем вчителя!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

1

Програма святкування Дня міста Хмельницького.

Про наш день, і наше свято.

Родинне свято знань у навчально-виховному  комплексі №2 розпочалось із виносу прапора та спільним виконанням гімну. В цей день шкільну родину поповнили ще 150 першокласників, які впевнено  за руку завели на лінійку  42  одинадцятикласники.  Майбутні випускники привітали першачків традиційним короваєм . Батьки засіяли зернами жита та пшениці  на гарну долю та знання  світлі голівки своїх дітей. Вокальний колектив школи привітав всіх гостей свята динамічним флешмобом на пісню «Гей брате руку давай». Серед гостей був депутат міської ради Собко Ю.І., який вручив нагороди найталановитішим учням за підсумками 2016 року. Із захопленням  учні зустріли привітання бронзового призера олімпійських ігор з веслування на байдарках в Бразилії, випускника НВК №2 2010 року,   Янчука Дмитра. Після свята на майдані учні разом з вчителями провели перший урок «Мій сонячний дім – Україна».

Випадкове фото
Новая папка 381
Корисні посилання
МОН України

МОН України

Педагогічна преса

Педагогічна преса

ХНУ