Архив категории ‘Шкільні новини’

Останній дзвоник.

Свято останнього дзвоника відбудеться 30 травня о 11.00.  У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду — чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для наших найстарших учнів — одинадцятикласників.

Ось срібний голос дзвоника лунає,
Випускників останній кличе раз,
В однім пориві всі серця єднає.
Щасливо друзі, всім у добрий час.

Конкурс військово-патріотичної стройової пісні.

8 травня відбувся конкурс військово-патріотичної стройової пісні серед учнів 2-4 класів, присвячений 69-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Переможцями стали учні 4-В та 2-В класів. 

 

Відбувся день ЦО.

24 квітня, в рамках тижня охорони безпеки життєдіяльності в НВК №2 було проведено день цивільного захисту. Гостями комплексу  були працівники МЧС які розповідали  школярам про роботу з ліквідації пожеж надання допомоги потерпілим внаслідок нещасних випадків.

Також протягом дня учні  разом з вчителями відпрацьовували  дії за сигналом «Увага пожежа!», знайомились з постами радіаційного контролю  та надання першої медичної  допомоги.

 

 

День цивільного захисту.

24 квітня в НВК №2 день цивільного захисту. Під час проведення Дня цивільного захисту відбудеться багато масових заходів, а саме:  загально шкільна лінійка- відкриття Дня ЦЗ і ОТ,   заняття з ЦЗ та ОБЖ,  змагання з ЦЗ та ОБЖ,  виставка захисних засобів та приладдя ЦЗ . Будуть підведені підсумки  та вручені призи, грамоти, пам’ятні подарунки переможцям змагань з ЦЗ.

Вітання з 8 березня!

Шановні жінки!
Щиросердно вітаємо вас з міжнародним жіночим днем 8 березня!
Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!

Зустріч випускників

1 лютого 2014 року в НВК№2 в актовому залі відбудеться зустріч випускників! Усіх запрошуємо!

Міський семінар

 18 грудня 2013року в навчально-виховному комплексі №2 проведено міський семінар заступників директора з навчально-виховної роботи початкових класів «Створення єдиного освітнього простору на етапі переходу від довкілля до початкової освіти, як умова адаптації дитини до шкільного життя»

  Урок математики в 1 класі провела вчителька початкових класів, спеціаліст І категорії Кондратюк Тетяна Петрівна. Урок читання в 2 класі провела вчителька початкових класів, спеціаліст І категорії Рудь Наталія Федорівна. Урок інформатики в 2 класі провела вчителька початкових класів, спеціаліст вищої категорії, звання «старший вчитель» Петровська Марина Іванівна.

Вистава шкільного театру «Мандрівка у світ знань» — філософська казка. Автори: заступники директора Аносова С.Ю., Петровська М.І.

Постановники: вчителі початкових класів: Крижановська Л.І., Щеглова Ю.М., Білозор Н.В.

Музичний постановник – вчитель музики Весна О.Л.

Майстер – клас «Творимо казку» провела практичний психолог Кубар Світлана Миколаївна.

Заходи щодо вшанування жертв Голодомору

З 18 по 22 листопада в НВК№2 відбулися заходи щодо вшанування жертв Голодомору 1932- 1933 роках.

 

Веселковий тиждень

З 11 по 15 листопада в НВК№2 відбувся «Веселковий тиждень». Кожен учень , в цей день, приходив у школу в одязі відповідного кольору. «Веселковий тиждень»  є одним із традиційних заходів навчального закладу.

 

 

Батьківські збори.

Шановні батьки, в середу 13 листопада відбудуться батьківські збори 3-4 та 5-11 класів. Початок 18.00. Запрошуємо усіх.

Випадкове фото
dsc00033
Авторизація
Корисні посилання
МОН України

МОН України

Педагогічна преса

Педагогічна преса

ХНУ