Сторінки

Архив категории ‘Шкільні новини’

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА.

40261155

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА у НВК №2 відбудеться о 10 годині.

Ось і прийшов той час, на який всі ви так довго чекали. Для вас пролунає останній дзвоник. Малечі він сповістить про те, що настала чудова пора — літні канікули. Для випускників цей останній дзвоник буде трошки сумним, тому що він сповістить про розставання з дитинством і про те, що вже завтра настане доросле життя. Успіхів вам та натхнення!

День Пам’яті та примирення на базі НВК №2.

5 травня 2016 року в навчально-виховному комплексі №2 відбулось урочисте святкування Дня Пам’яті та примирення 71-ї річниці перемоги над фашизмом в Європі. На святі були присутні ветерани мікрорайону «Дубове», учні та вчителі комплексу, представники Хмельницької міської ради та громадськості. Музичний супровід забезпечував академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії. В концерті взяли участь учні НВК №2 та артисти нашого міста. Собко А.І. від імені депутатського корпусу Хмельницької міської ради привітав ветеранів із наступаючим святом Перемоги. Після концерту  військова частина А-1538 пригощала учасників свята смачною солдатською кашею!

Зустріч учнів 7-х класів з ветеранами Другої світової війни.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Повідомляємо вам про те, що в Навчально-виховному комплексі №2 проводиться набір учнів до 1 класу, які навчатимуться за проектом «Інтелект України» у 2016-2017 навчальному році. Співбесіда проводиться за попереднім записом. За довідками звертатися за тел. 79-46-71 або за адресою: м. Хмельницький, вул. І. Франка 57.

Всесвітній день здоров’я.

7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я.

НВК №2 відзначає Всесвітній День здоров’я проведенням загальношкільної ранкової зарядки, адже ранкова зарядка – запорука здорового способу життя та здоров’я людини і нації.

До комплексу завітали гості – заступник голови Хмельницького обласного відділення Національного олімпійського комітету України Флентін В.В. та наше Хмельницьке телебачення.  Віктор Володимирович вручив директору НВК №2 пам’ятні подарунки та привітав учнів школи з Всесвітнім Днем здоров’я.

Проект Інтелект України.

Мета Всеукраїнського науково-методичного проекту  «Інтелект України»:

впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей і учнівської молоді.

Завдання проекту:

  • створення науково обґрунтованої та експериментально перевіреної системи пошуку та відбору академічно обдарованих дітей і учнівської молоді, з метою подальшої освіти, яка б дозволила повністю ревлізувати їх творчий потенціал;
  • створення науково і методично обґрунтованої та експериментально перевіреної системи освіти для академічно обдарованих дітей дошкільного віку;
  • створення науково і методично обґрунтованої та експериментально перевіреної системи освіти для академічно обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів;
  • створення науково і методично обґрунтованої та експериментально перевіреної системи підготовки педагогічних кадрів для роботи з академічно обдарованими дітьми та учнівською молоддю. Детальніше

Тиждень початкової школи.

В лютому 2016 року цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів, батьків та вчителів  пройшов тиждень початкової школи.

Захоплюючи конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними, а головне – бути дружними. Детальніше

Тиждень безпечного Інтернету.

З 3 по 10 лютого в НВК №2 відбувається ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ.

Під час проведення тижня заплановано проведення багатьох заходів з метою підвищення обізнаності дітей та батьків про Інтернет-загрози та правила безпечної роботи в мережі Інтернет.

До школи у понеділок 1 лютого

З понеділка, 1 лютого, заходи щодо обмеження навчального процесу у загальноосвітніх навчальних закладах закінчуються. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Хмельницькому.

Призупинення навчання 25 січня

В понеділок 25 січня продовжується тимчасове призупинення навчання .