Сторінки

Архив категории ‘Шкільні новини’

Вручення медалей

Останній дзвоник 2015

Свято останього дзвоника

 

Свято ОСТАНЬОГО ДЗВОНИКА відбудеться 29 травня об 11 годині.

Запрошуємо усіх на урочисту лінійку.

Прощавай школо. Свято учнів 4-х класів.

День вишиванки.

Зустріч з ветеранами.

В НВК №2 відбулася зустріч з ветеранами мікрорайону Дубово.

День цивільної оборони.

    В НВК №2 23 квітня відбувся день цивільної оборони. Кожен має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж, стихійного лиха. Держава як гарант цього права створює систему цивільної оборони, яка має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків аварій і катастроф техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру» «Закон України «Про Цивільну оборону України»
Саме запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження і забезпечення зменшення збитків і втрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і великих пожеж – основне завдання Цивільної оборони. 

Благодійний ярмарок.

16 квітня у НВК №2 відбувся весняний благодійний  ярмарок, на якому було зібрано 1999 гривень.

Ці кошти будуть передані бійцям у зону АТО.

Заходи для популяризації вивчення правознавства в школі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій

 Завантажити архів 

Правова освіта в школі разом з правовиховною діяльністю спрямовані на формування необхідних умінь та навичок в школярів, які допоможуть їм у майбутньому стати повноправними членами соціального середовища, не дадуть розгубитись або здійснити неправомірні вчинки. Для якісного та результативного правового виховання необхідно враховувати елемент цікавості, за допомогою якого в учнів підвищується інтерес до вивчення саме цього предмету. На мою думку, проведення правознавчих конкурсів та змагань різних рівнів дозволяє не тільки популяризувати правову освіту, а й надати можливість учням скористатися набутими знаннями, продемонструвати свою правову компетентність. А вчителям, за результатами змагань — ще раз співвіднести якість та результативність проведеної з учнями роботи

Вітаємо призера олімпіади.

Вітаємо Левицького Владислава учня 11-Б класу який зайняв третє місце в олімпіаді з інформаційних технологій.

Випадкове фото
Авторизація
Корисні посилання
МОН України

МОН України

Педагогічна преса

Педагогічна преса

ХНУ